Finn din forhandler

Skytterlinken har forhandlere spredt over hele landet, samt Sverige. Under finner du en oversikt. Kontakt din lokale forhandler hvis det er noe du trenger! Våre forhandlere er erfarne skyttere som kan være behjelpelig med alt fra måltaking til tips og veiledning i forhold til våpen og utstyr.

 

Østlandet:

Kurt Eirik Bekkevold, tlf 92 44 54 00,  kurt@skytterlinken.no

Lars-Ola Rustad, tlf 95 47 43 41, lars-ola@skytterlinken.no

Anita Utse, tlf 99 10 91 09, anita@skytterlinken.no

 

Møre og Romsdal

Frode Standal, tlf. 97 56 04 81,  frode@skytterlinken.no

 

Sogn & Fjordane:

Kurt Eirik Bekkevold, tlf 92 44 54 00,  kurt@skytterlinken.no

 

Hordaland:

Kirsten Vorland, tlf. 97 67 54 02,  kirsten@skytterlinken.no

 

Sørlandet:

Kurt Eirik Bekkevold, tlf 92 44 54 00,  kurt@skytterlinken.no

 

Gudbrandsdalen

Skytterlinken Pål Dalhaug, tlf. 97 09 10 50,  pal@skytterlinken.no

 

Trøndelag

Lars-Ola Rustad, tlf 95 47 43 41, lars-ola@skytterlinken.no

 

Troms/Finnmark:

Skytterlinken Nord, Forsaa AS, tlf. 77 71 57 77,  skytterlinken@forsaa.no

Stian Forsaa (tlf 99 46 19 94) og Vidar Forsaa (tlf 97 76 69 77)

 

 

Sverige (Danmark) :

Skytteservice i Älmhult v/Anders Peterson, tlf +46 (0) 706 574 879, skytteservice@gmail.com

www.skytteservicealmhult.se

  • loyalty PRISLØFTE
  • sentiment_very_satisfied FORNØYDE KUNDER
  • security SIKKER BETALING
  • local_shipping RASK LEVERING (2-4 DAGER)